Davet Haber

Bursa Emniyetinden Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Bursa Emniyetinden Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok
0 views
30 Ağustos 2019 - 0:39

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde;

Bursa ili genelinde “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak veya Bulundurmak” suçundan farklı adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 3 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahısların üzerlerinde bir miktar sentetik kannabinoid ve bir miktar metamfetamin maddeleri ele geçirildi. Konuyla alakalı olarak daha sonra yapılan operasyonlar neticesinde; “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti” yaptıkları tespit edilen O.K., M.V.Ö., S.T., U.A. ve D.A.   isimli şahıslar göz altına alındı.

Şahısların üzerlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda;

  • 180 Gram Metamfetamin
  • 1 Adet Hassas Terazi ele geçirildi. 

Düzenlenen eş zamanlı operasyonlar neticesinde gözaltına alınan şahıslardan 3’ü hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak veya Bulundurmak” suçundan adli işlem yapıldı. Gözaltına alınan O.K., M.V.Ö., S.T., U.A. ve D.A. isimli şahıslar ise,  “Uyuşturucu veya    Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli makamlara sevk edildi. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.